Jump to content
ru ru en es

Обмеження на епіках


Recommended Posts

Ще до мержа серверів вже ніякий таг не міг тримати прайм в 50 людей. Кількість людей на сервері зменшується і не хочеться отримати фріфарм епіка без опозиції. Враховуючи «любов» комюніті одне до одного маємо слабку можливість утворювати альянси. Враховуючи ці факти хотілось би з боку адміністрації отримати кількісні обмеження, що більше б відповідали реальності.

Пропоную зменшити можливу кількість людей на один сайд в епікзоні до кількості 30-36 чоловік, можливо також скоригувати хп самих босів під дану кількість. Також пропонував би зменшити кількість кланів в одному альянсі до двох.

Зрозуміло, що гравці можуть утворити два «лизосоюзні» сайди і бити виключно третій тим самим болотячи та вбиваючи всім гру, але це вже буде на їх совісті.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, perelyak сказал:

Ще до мержа серверів вже ніякий таг не міг тримати прайм в 50 людей. Кількість людей на сервері зменшується і не хочеться отримати фріфарм епіка без опозиції. Враховуючи «любов» комюніті одне до одного маємо слабку можливість утворювати альянси. Враховуючи ці факти хотілось би з боку адміністрації отримати кількісні обмеження, що більше б відповідали реальності.

Пропоную зменшити можливу кількість людей на один сайд в епікзоні до кількості 30-36 чоловік, можливо також скоригувати хп самих босів під дану кількість. Також пропонував би зменшити кількість кланів в одному альянсі до двох.

Зрозуміло, що гравці можуть утворити два «лизосоюзні» сайди і бити виключно третій тим самим болотячи та вбиваючи всім гру, але це вже буде на їх совісті.

Вы лучше дайте ответ, кто будет ходить сейчас против 60-70 игроков? Понятное дело люди не будет ходить. Ещё нужно время чтобы понимать ситуацию. Такое происходит не первый раз.

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Jerald сказал:

Вы лучше дайте ответ, кто будет ходить сейчас против 60-70 игроков? Понятное дело люди не будет ходить. Ещё нужно время чтобы понимать ситуацию. Такое происходит не первый раз.

Можете в эпик зоне,им хоть гремлинов сделать? хоть по ним будут стрелять🤣

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, HAPbIBA сказал:

Можете в эпик зоне,им хоть гремлинов сделать? хоть по ним будут стрелять🤣

Думаю можно 3 агра гремлина с хорошими статами, чтобы убивали с 1го удара!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Jerald said:

Вы лучше дайте ответ, кто будет ходить сейчас против 60-70 игроков? Понятное дело люди не будет ходить. Ещё нужно время чтобы понимать ситуацию. Такое происходит не первый раз.

Питання не дуже відноситься до поста про обмеження, але можу відповісти - був період між 4 та 5 сезонами з кількісною перевагою в 30-40-50 людей в одному з сайдів, при цьому другий сайд виходив на епіки і щось навіть забирав. Та й наприкінці нового 5 сезону теж.

Мені здається поки пройде час для понимать ситуацію ще більше людей лівне напевне.

IMG_2002.jpeg

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, He6o said:

Для цього нам не потрібна згода адміністрації. 

Ділимось і фанимось:)

2025 зараз як поділимось

2026 зараз як поділимось

2027 нема кому ділитися

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2026 at 7:19 PM, Jerald said:

Вы лучше дайте ответ, кто будет ходить сейчас против 60-70 игроков? Понятное дело люди не будет ходить. Ещё нужно время чтобы понимать ситуацию. Такое происходит не первый раз.

Пройшло десь 3 тижні від злиття, поняли ситуацію?

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, perelyak сказал:

Пройшло десь 3 тижні від злиття, поняли ситуацію?

У Вас очень быстро проходит время :).

Link to comment
Share on other sites

Вам ещё год назад говорили делитесь и деритесь.... Буржи ушли .... 2 недели подождали никто не собирал что им тут делать... Так что такое....

Link to comment
Share on other sites

Тут сколько я играю на этом сервере  есть сторона респекта которая ждёт фана и есть сторона ПЛов которые бегают по серверам ( я Думаю все понимают почему они бегают по серверам) опозиции тут никогда не будет этим людям это не интересно

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ronni said:

Вам ещё год назад говорили делитесь и деритесь.... Буржи ушли .... 2 недели подождали никто не собирал что им тут делать... Так что такое....

Кому вам, я з 2 чи 3 сезону до старту 4 сезону нью х30 грав соло і сам писав в чат за зергачі)

Link to comment
Share on other sites

13 часов назад, Ronni сказал:

Тут сколько я играю на этом сервере  есть сторона респекта которая ждёт фана и есть сторона ПЛов которые бегают по серверам ( я Думаю все понимают почему они бегают по серверам) опозиции тут никогда не будет этим людям это не интересно

Мой юный друг. У тебя узкий гругазор, видимо твои розовые очки мешают видеть полной картины ) 

Так вот , я немного больше тебя тут играю, и видел все события этого сервера. Все союзы, засосы, договорняки, кидалова и пиздабольства. 

Поэтому расскажу тебе как это выглядет с нашей стороны.

Почему когда вы не вывозите, вы сразу начинаете ныть про какую-то делёжку и т.д. ?? Почему когда вас было в 1.5-2 раза больше , вы не заикались про деления ? Какого хуя я должен идти вам на уступки ? 

Сказать , что нас намного больше? Не скажешь, вас +/- также как и нас.

Я не виноват, что ваши продажные паки и кЛы свалили на другой сервер ради пару копеек.  

Я всегда был за фан, мы много раз проигрывали валакаса, но каждый раз ишли не зависимо от нашего количества. А вы что? Один раз проигрываете и больше не приходите. В этом тоже я виноват? 

 

 

 

Edited by RespekT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, He6o сказал:

Фан... це коли всі бігають,  суєтяться,  лаються:)

 

Ааааа, давно его не вижел, он потерялся? 😃

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...