Jump to content
ru ru en es

Фейк біжа 2 лвл


Recommended Posts

Добрий ранок. Хотів запитати -  можливість зробити фейк біжу 2 лвл залишиться в шопі на постійній основі чи зникне після об'єднання?

Дякую. ГАРНОГО дня:)

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, He6o сказал:

Добрий ранок. Хотів запитати -  можливість зробити фейк біжу 2 лвл залишиться в шопі на постійній основі чи зникне після об'єднання?

Дякую. ГАРНОГО дня:)

Прям заинтриговали)

Аш на Олд зашёл посмотреть что там за фа продается )

Link to comment
Share on other sites

43 минуты назад, HAPbIBA сказал:

Ждите,скоро стадия будет 3 лвл фейк эпика

А на олде оригинал 2лвл🤣

Не, не. По фейкам уже всё 🙂

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Jerald said:

Не, не. По фейкам уже всё 🙂

Так на олді можна буде зробити фейк 2 лвл? Чи "нести" з нюшки?

Link to comment
Share on other sites

Хотілось би почути відповідь на питання про фейк біжу 2 лвл і мейн х30 сервак?

Людям потрібно фейк 2 біжу робить на ню і " приносити ", чи після об'єднання буде схожа функція і на мейні. 

 

Ще поділюсь одним спостереженням :

БАГАТО людей,  які грають на х30 уже майже 2 роки, за весь час змогли зробити собі пушки 10-12.

А після цього об'єднання,  відчуваю, буде далеко не одна пушка 15+, принесена з ню.

Як ви думаєте,  як відреагують люди на те, що вони роками фармили/крафтили/точили - а ви це знецінили однією нюшкою?:)

Звичайно є вихід - сказати, що то була помилка і порізати шанс до 5%. Та це буде ще "одним цвяхом" в життя сервера.

Це моя суб'єктивна думка.  Дякую за увагу. Чекаю відповіді на питання про фейк біжу 2 лвл ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

В 16.05.2026 в 10:16, He6o сказал:

Хотілось би почути відповідь на питання про фейк біжу 2 лвл і мейн х30 сервак?

Людям потрібно фейк 2 біжу робить на ню і " приносити ", чи після об'єднання буде схожа функція і на мейні. 

 

Ще поділюсь одним спостереженням :

БАГАТО людей,  які грають на х30 уже майже 2 роки, за весь час змогли зробити собі пушки 10-12.

А після цього об'єднання,  відчуваю, буде далеко не одна пушка 15+, принесена з ню.

Як ви думаєте,  як відреагують люди на те, що вони роками фармили/крафтили/точили - а ви це знецінили однією нюшкою?:)

Звичайно є вихід - сказати, що то була помилка і порізати шанс до 5%. Та це буде ще "одним цвяхом" в життя сервера.

Це моя суб'єктивна думка.  Дякую за увагу. Чекаю відповіді на питання про фейк біжу 2 лвл ?

 

 

всем привет 

да как, нечего здесь делать с такими раскладами... фейк 2лвл, заточки... ну и как обычно действия администрации, что-то менять в процессе игры, не спросив игроков хотят ли они этого... как сказал выше Респект "начало конца"

Link to comment
Share on other sites

По поводу того, будет ли на мейне доступен 2-й лвл фейк-эпика, точной информации пока нет. Это ещё обсуждается с командой. Если хотите перестраховаться, мой совет — делать его на нью.

Топовых точек на мейне точно не будет.


 

П.С. Для Нарывы: эти заточки появились не на этом старте — ещё на прошлом уже могли быть пушки +13–17. Очевидно, что на мейн-сервере такие заточки не достать, их можно сделать только на нью. Поэтому у вас и есть доступ к информации об этом.

Если кому-то хочется суперзаточенную пушку — заходите на Нью и собирайте точки. У вас на это есть 2+ месяца.

 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Rand0lf said:

По поводу того, будет ли на мейне доступен 2-й лвл фейк-эпика, точной информации пока нет. Это ещё обсуждается с командой. Если хотите перестраховаться, мой совет — делать его на нью.

Топовых точек на мейне точно не будет.


 

П.С. Для Нарывы: эти заточки появились не на этом старте — ещё на прошлом уже могли быть пушки +13–17. Очевидно, что на мейн-сервере такие заточки не достать, их можно сделать только на нью. Поэтому у вас и есть доступ к информации об этом.

Если кому-то хочется суперзаточенную пушку — заходите на Нью и собирайте точки. У вас на это есть 2+ месяца.

 
 
 
 
 
 

Птічка наспівала, що ти вчора в тік-ток відео сказав - на олді не буде 2 лвла) Вже прийняли рішення?

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, perelyak сказал:

Птічка наспівала, що ти вчора в тік-ток відео сказав - на олді не буде 2 лвла) Вже прийняли рішення?

Не будет возможности изготовить 2 лвл. Если успел на Нью изготовить, то она остаётся 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...