Jump to content
ru ru en es

Що буде в майбутньому?


Recommended Posts

Вітаю

1. На коли заплановано злиття нью та олд х30?

2. На олд х30 ак/коре/орфен залишаються 40/50 лвл?

3. На олд х30 зроблять респ епіка раніше?

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, perelyak сказал:

Вітаю

1. На коли заплановано злиття нью та олд х30?

2. На олд х30 ак/коре/орфен залишаються 40/50 лвл?

3. На олд х30 зроблять респ епіка раніше?

Добрый день. Информацию дадим завтра.

Будут маленькие изменения на OLD. Но, эпики остаются мелкого уровня, респаун эпика раньше не думаю.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jerald said:

Добрый день. Информацию дадим завтра.

Будут маленькие изменения на OLD. Но, эпики остаются мелкого уровня, респаун эпика раньше не думаю.

Зрозуміло, дякую за відповіді.

Шкода що такий пізній респаун. А чи розглядаються варіанти з обмеженням в епік зонах на олд х30? Було б непогано зробити 30-40 на один сайд.

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, perelyak сказал:

Зрозуміло, дякую за відповіді.

Шкода що такий пізній респаун. А чи розглядаються варіанти з обмеженням в епік зонах на олд х30? Було б непогано зробити 30-40 на один сайд.

Касательно ограничений на Мейне возможно. Ещё обсуждается.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Jerald сказал:

Касательно ограничений на Мейне возможно. Ещё обсуждается.

Заточки эирин перенесутся на олд?

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, НахНах сказал:

ООО,прагнемо зробити 16 пухи взагалі?оце так поворот🤗

Только заточки которые будут сделаны на Новом сезоне. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lunessa said:

Заточки эирин перенесутся на олд?

Ті що купиш на нью перенесуться на олд.

Самої можливості зробити їх на олді здається не буде.

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Jerald сказал:

Только заточки которые будут сделаны на Новом сезоне. 

надіюсь,що шанс чуть чуть поріжуть, щоб було краще точитись😍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...